Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5591
Stary 30.09.2011, 07:31
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie, ma tych rodaków do forowania, że ja pierdziele. Zważając, że Jovanović był dziś kontuzjowany a na prawej musiał zagrać Lamey, to przecież to nepotyzm w jego wykonianiu!
A nie widzisz tego, że holendrzy ściągają sobie do klubu ziomków i zapewniają im ciepłe posady, a nam mydlą oczy jakie to są niesamowite wzmocnienia ?

Niech naściągają więcej znajomych Branców, Boukharich, Lameyów, Jaliensów. Więcej znajomych, a co tam. Ciemny lud w Polsce, wszystko łyknie.
Odpowiedz cytując