rafalek napisał(a):

|
Faktycznie, ma tych rodaków do forowania, że ja pierdziele. Zważając, że Jovanović był dziś kontuzjowany a na prawej musiał zagrać Lamey, to przecież to nepotyzm w jego wykonianiu!
|
A nie widzisz tego, że holendrzy ściągają sobie do klubu ziomków i zapewniają im ciepłe posady, a nam mydlą oczy jakie to są niesamowite wzmocnienia ?
Niech naściągają więcej znajomych Branców, Boukharich, Lameyów, Jaliensów. Więcej znajomych, a co tam. Ciemny lud w Polsce, wszystko łyknie.