Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8165
Stary 30.09.2011, 03:14
Wydaje mi się , że ostatnio ta fala krytyki w kierunku Pereiki to przesada .Zdarzyła mu się zła interwencja z Apoelem choć tutaj bardziej winiłbym Małeckiego ,mecz z Ruchem i okazuje się , że jest słaby .Co do trenera bramkarzy to on jest potrzebny Kurto może Jovanicowi ale Siergiej nie potrzebuje trenera bo jest już tak doświadczony , że sam wie co ma robić na treningu .Tak więc teorie o trenerze są nic nie warte .
Odpowiedz cytując