Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
sofristo
Member
Od: 07.2009
Skąd: ...
Offline
#
8164
30.09.2011, 02:44
Czyli teraz już Pareiko zły a jeszcze niedawno pamiętam jak wszyscy go chwalili i mówili że takiego bramkarza szukaliśmy. Piłka jest przewrotna.
Nie zauważył nikt że słaba forma Pareiki zbiegła się w czasie ze zmianą trenera bramkarzy?
sofristo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sofristo
Znajdź inne posty napisane przez sofristo