|
Opamietajcie sie jest nadal calkiem ok. Czego sie spodziewaliscie?
Nie jestesmy Udinese ze sciagniemy mlodego utalentowanego nawet za grosze bo udinese ma super baze, doswiadczenie w prowadzeniu talentow oraz moze mlokosowi powiedziec ze ma szanse zagrac przeciwko pato, totti czy sneijderowi. A wisla co powi?
-Choc do nas wykarzesz sie przeciwko Zahorskiemu czy innemu "international level"?
Zrozumcie za te pieniadze mamy sie zagrzebiscie dajcie maaskantowi dalej pracowac druzyne sie buduje latami.
Co do Jaliensa na moje dobry obronca. Bramki na 2-1, 3-1, 4-1 to glownie wina Chaveza ktory 1. dal sie przepchnac jak dziecko a niby taki silny. 2. Zagapil sie jak cala obrona zastawila pulapke ofsajdowa, czego rezultatem byla pilka za plecy jaliensa 3. No przy ostatnim golu byl juz poprostu za wolny....
To by bylo moje 2 grosze..
|