silver03 napisał(a):

|
Może to brutalne, ale tak są lepsi.
|
Ale są ....a starzy i drodzy jak węgiel w grudniu. Ci są młodsi i rokują, może minimalne, ale WIĘKSZE szanse na rozwój niż ci dwaj Holendrzy. A co za tym idzie jest jak na nich zarobić. A na panu L i J co zarobisz? Rozstrój nerwowy, nic więcej.
Bunoza przy Jaliensie wygląda jak profesor, ostoja i skała.
A Maaskant dalej swoje, wpuszcza rodaków, wejściówki lądują w kieszeni i jest ok.