Wyświetl pojedynczy post
Mishau
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8159
Stary 30.09.2011, 00:00
Po naszych meczach w tym sezonie mozna stwierdzic ze trzeba pozyskać jak najszybciej srodkowego obronce, lewego obronce, bramkarza (to co Siergiej"Gumowe Palce" Pareiko wyprawia w tym sezonie przypomina najlepsze lata Pawełka...) no i dwóch solidnych srodkowych pomocników... Niestety ale bieda w tym naszym skladzie, Lamey- poziom Branco, Jaliens?...przemilcze... Sobol co raz starszy, a Nunez to jednak nie srodkowy pomocnik. Ehhh żal tego meczu bo była szansa chociaz na remis...
Odpowiedz cytując