Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8158
Stary 29.09.2011, 23:59
Ale co ma Żurawski do Kew ? Dwie totalnie różne pozycje .
Chyba każdy wiedział , że holender nie jest wybitnym stoperem skoro pozbywają się go lekką ręką z AZ . Wiadomo , że w jego wieku szybkość i motoryka jest słabsza niż u 20 latka ale do cholery od stopera tak doświadczonego nawet nie powinno się wymagać dobrego ustawienia , podejmowania dobrych decyzji czy spokoju bo to jest oczywistość .Natomiast Kew co rusz gubi krycie , źle się ustawia a o tym , że nie jest pewny w swoich interwencjach nie muszę przekonywać . Pamiętam jak przychodził Cleber , forum wrzało bo przychodzi jakiś emeryt z ligi portugalskiej . Pierwszy sezon Clebera w Wiśle był perfekcyjny .W przypadku Jaliensa była sytuacja odwrotna bo przychodzi facet co ma na koncie 400 spotkań w lidze holenderskiej oraz jest byłym reprezentantem Oranje więc na forum panowała euforia . Dlatego na niego właśnie będzie padała największa krytyka za poczynania linii obronnej bo od kogo jak nie od niego wymagać gry na europejskim poziomie ?
Odpowiedz cytując