Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5582
Stary 29.09.2011, 23:47
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
trudno mi powiedzieć coś o Czekaju, ale Lamey chyba jest ciut lepszy od Burligi, choc ciężko porównywać bo Bury jest młodszy, jest szybszy etc...
Ciut? Chcesz powiedzieć, że Lamey w Ruchu miałby ciężko o miejsce w składzie? Burliga tam rzeczywiście szaleje, chyba że ma kontuzje o której nie wiem. Nie okłamujmy się Wiślacka młodzież jest o kant d*** rozbić, bo niby gdzie ma się szkolić? Raz na chiński rok trafi nam się jeździec bezgłowy, teraz możemy mocno wierzyć w Brud'a, że choć otrze się o profesjonalizm. Wrzucanie młodzików sobie darujcie, bo nie ma z czego.
Odpowiedz cytując