Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5581
Stary 29.09.2011, 23:38
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
trener Maaskant trenuje nasz zespół od ponad roku... czy można powiedzieć o naszej drużynie że ma swój własny wypracowany styl? pytam poważnie...
czy jego ziomkowie, których sprowadził (czyt Jaliens, Lamey) prezentują poziom odpowiedni na Wisłę i czy są lepsi od dajmy na to Czekaja i Burligi?
Jak na taki roz.... w składzie to myślę że nie jest źle a po to jest czas by to co najbardziej kuleje , poprawić.Tyle że nie jestem przekonany że Cupiał to rozumie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując