tomasz_19 napisał(a):

trener Maaskant trenuje nasz zespół od ponad roku... czy można powiedzieć o naszej drużynie że ma swój własny wypracowany styl? pytam poważnie...
czy jego ziomkowie, których sprowadził (czyt Jaliens, Lamey) prezentują poziom odpowiedni na Wisłę i czy są lepsi od dajmy na to Czekaja i Burligi?
|
Jak na taki roz.... w składzie to myślę że nie jest źle a po to jest czas by to co najbardziej kuleje , poprawić.Tyle że nie jestem przekonany że Cupiał to rozumie