Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5580
Stary 29.09.2011, 23:37
trudno mi powiedzieć coś o Czekaju, ale Lamey chyba jest ciut lepszy od Burligi, choc ciężko porównywać bo Bury jest młodszy, jest szybszy etc...

Jestem ciekawy jakbyśmy wypadli grając z Bitonem i Genkovem w ataku. Ma ktoś bramke Bitona z dzisiaj?/wczoraj?
Odpowiedz cytując