|
trudno mi powiedzieć coś o Czekaju, ale Lamey chyba jest ciut lepszy od Burligi, choc ciężko porównywać bo Bury jest młodszy, jest szybszy etc...
Jestem ciekawy jakbyśmy wypadli grając z Bitonem i Genkovem w ataku. Ma ktoś bramke Bitona z dzisiaj?/wczoraj?
|