Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.09.2011, 23:36
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Jednak Odense to imho klasa wyżej.
Trzy klasy wyżej. A dzisiejsze 3-2 to mega fuks i przypadek. Zlekceważyli nas. To samo ze Spartakiem. I tego... Apoel by pozamiatał.

P.S. A poważnie to Hapoel ma dwóch takich murzynów jakich nie widziałem na polskich boiskach. Ten Toto Tamuz świetny. Technicznie jak Ljuboja, ale zdecydowanie dynamiczniejszy. Drugi grał z nr 40.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując