Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8155
Stary 29.09.2011, 23:32
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
hehe

nasz podbój Europy wlasciwie powinien zakonczyc sie po laniu w .......Łoweczu.U siebie bysmy nieodrobili i finito.

A tak traktujemy ta grupe LE troche jak za kare,no bo przeciez z tym skladem Liga Mistrzow nasza!.


Z taka obroną to my mozemy sobie w chińskie bierki zagrac,niewiem jakim cudem Jaliens w Holandii zagral tyle meczow w poprzednim klubie.Ktos tu robi kogos w konia.On wyglada jak amator.
Nie oszukujmy się, na razie liczy się wynik finansowy, nie sportowy. I tak klub wyjdzie z tego na plus. Będzie kasa- będą piłkarze. Za rok o tej porze możemy być w LE w całkiem innej pozycji. Więc spokojnie, trzeba budować, budować i jeszcze raz budować. Pokazał nam to Apoel, pokazało Odense i pokazało Twente. Kluby sensowne, my też dążymy do tego... (chyba)
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując