Wyświetl pojedynczy post
someonewisp
Banita
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8154
Stary 29.09.2011, 23:31
Lech zagrał bardzo dobrze w pucharach, już nawet Legia zagrała świetnie, a czy mi będzie dane w przeciągu najbliższych 10 lat przynajmniej raz dumnie wypiąć pierś, bo Wisła w pucharach zagrała dobrze? Gramy jak cioty, przegrywamy jak cioty a nawet lidze wygrywamy jak cioty. Jak Lamey, Diaz i Jaliens wyjdą w meczu z Legią w podstawowej 11 to stracę ostatnie resztki szacunku dla partacza Maaskanta.
Odpowiedz cytując