Wyświetl pojedynczy post
śledziu
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8150
Stary 29.09.2011, 23:17
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Człowieku nie porównuj Wisły do Udinese ktore wg transfermarkt jest warte 99 mln euro . To jest inna półka. Raz można wygrać na farcie z faworytem ,ale jak sie gra kilka meczów to wychodzi które drużyny są lepsze.

Co do Lameya ,to wydawalo sie ze po meczach z Litexem sie rozkrecil ,teraz niestety forma w dol , tak samo Jaliens ,na tle pucharowych druzyn jest fatalny
Hehe. Najdroższy transfer udine to jakieś 800 tyś euro, tyle co Irsak. Reszta znacznie niżej, a najtańszy zawodnik kosztował bodaj 60 tyś euro. Człowieku, wiadomo trochę inne realia, ale dobitnie pokazują że za niewielkie pieniądze w europie, można ściągnąć wielu dobrych piłkarzy. Wisła niektórymi transferami też to udowodniła. Niestety nie wiedzieć czemu ktoś pokusił się na takich grajków ja wcześniej wspomniani.
Odpowiedz cytując