|
trener Maaskant trenuje nasz zespół od ponad roku... czy można powiedzieć o naszej drużynie że ma swój własny wypracowany styl? pytam poważnie...
czy jego ziomkowie, których sprowadził (czyt Jaliens, Lamey) prezentują poziom odpowiedni na Wisłę i czy są lepsi od dajmy na to Czekaja i Burligi?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|