Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8149
Stary 29.09.2011, 23:10
oglądam powtórke i widać 3 bramy zjabeał Jaliens
Przy pierwszej zamiast kryc gdzies sie chacał po polu karnym
Przy drugiej zamiast isc na piłke i wy.......ić, to se stanął nabiegł gość, z Chavezem na plecach i pyknął
o trzeciej nie mówie, bo skandal. Pilka leci pół boiska zawiesina, ten zamiast byc blisko, to sie ogląda nie wiadomo na co.
Ostatnio edytowane przez palikot : 29.09.2011 o godz. 23:20.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując