Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8148
Stary 29.09.2011, 23:03
irman napisał(a):Wyświetl post
Na razie nasz podbój Europy wygląda tak, że po dwóch meczach mamy najgorszy bilans ze wszystkich drużyn grających w LE.


hehe

nasz podbój Europy wlasciwie powinien zakonczyc sie po laniu w .......Łoweczu.U siebie bysmy nieodrobili i finito.

A tak traktujemy ta grupe LE troche jak za kare,no bo przeciez z tym skladem Liga Mistrzow nasza!.


Z taka obroną to my mozemy sobie w chińskie bierki zagrac,niewiem jakim cudem Jaliens w Holandii zagral tyle meczow w poprzednim klubie.Ktos tu robi kogos w konia.On wyglada jak amator.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując