irman napisał(a):

|
Na razie nasz podbój Europy wygląda tak, że po dwóch meczach mamy najgorszy bilans ze wszystkich drużyn grających w LE.
|
hehe
nasz podbój Europy wlasciwie powinien zakonczyc sie po laniu w .......Łoweczu.U siebie bysmy nieodrobili i finito.
A tak traktujemy ta grupe LE troche jak za kare,no bo przeciez z tym skladem Liga Mistrzow nasza!.
Z taka obroną to my mozemy sobie w chińskie bierki zagrac,niewiem jakim cudem Jaliens w Holandii zagral tyle meczow w poprzednim klubie.Ktos tu robi kogos w konia.On wyglada jak amator.