Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8147
Stary 29.09.2011, 23:03
śledziu napisał(a):Wyświetl post
Można! Jest wiele przykładów, choćby Udinese w poprzednim sezonie! .
Człowieku nie porównuj Wisły do Udinese ktore wg transfermarkt jest warte 99 mln euro . To jest inna półka. Raz można wygrać na farcie z faworytem ,ale jak sie gra kilka meczów to wychodzi które drużyny są lepsze.

Co do Lameya ,to wydawalo sie ze po meczach z Litexem sie rozkrecil ,teraz niestety forma w dol , tak samo Jaliens ,na tle pucharowych druzyn jest fatalny
Odpowiedz cytując