śledziu napisał(a):

|
Można! Jest wiele przykładów, choćby Udinese w poprzednim sezonie! .
|
Człowieku nie porównuj Wisły do Udinese ktore wg transfermarkt jest warte 99 mln euro . To jest inna półka. Raz można wygrać na farcie z faworytem ,ale jak sie gra kilka meczów to wychodzi które drużyny są lepsze.
Co do Lameya ,to wydawalo sie ze po meczach z Litexem sie rozkrecil ,teraz niestety forma w dol , tak samo Jaliens ,na tle pucharowych druzyn jest fatalny