Wyświetl pojedynczy post
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8146
Stary 29.09.2011, 23:02
Skandal przed meczem Wisły w Holandii

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...ndii,id,t.html

Mecz - meczem. Po raz kolejny niestety pokazał, gdzie leży Polska na piłkarskiej mapie Europy. Nie ma się co napinać. Leży w d... Jednak to, co stało się przed meczem, to są jaja. To nie cywilizowana Europa. To bandytyzm. Niestety, tym razem to kibice Wisły zapłacili za rosnącą, podkreślaną przez publicystów, holenderską niechęć do obcych. A było od lat 70-tych wpuszczać do kraju każdego, kto chciał? W Holandii zorientowali się, że przegięli i teraz mają odpał w drugą stronę. Ale żeby białych tak traktować Powinni dostać taką karę, że się nie pozbierają.
Odpowiedz cytując