Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: PDG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5577
Stary 29.09.2011, 23:00
Na chwilę obecną nie wiadomo, czy odstajemy, czy nie. Wszystko okaże się w niedzielę. Jeśli natomiast pijesz do pucharów to jest to niemożliwe do porównania.


Ceterum censeo Amicem esse delendam.


Odpowiedz cytując