nesta napisał(a):

|
Naprawde nie rozumiem jak mozna bylo wybrac kogos takiego zamiast Cikosa. Slowak rokowal nadzieje na przyszlosc, walczyl, byl szybki, zwrotny, zadziorny, mial potencjal aby sie rozwijac. Braki w ustawieniu czy doswiadczeniu eliminowalby z kazdym sezonem. Na takich zawodnikach powinna byc budowana Wisla.
|
Bo był za darmo.
Cikos tak samo zostawiałby wolne miejsce, ale przynajmniej jest szybszy i młodszy. I tańszy w utrzymaniu. A kto wie, czy summa sumarum, nie wychodziłoby po podliczeniu pensji i odstępnego na to samo.