Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8144
Stary 29.09.2011, 22:57
nesta napisał(a):Wyświetl post
Naprawde nie rozumiem jak mozna bylo wybrac kogos takiego zamiast Cikosa. Slowak rokowal nadzieje na przyszlosc, walczyl, byl szybki, zwrotny, zadziorny, mial potencjal aby sie rozwijac. Braki w ustawieniu czy doswiadczeniu eliminowalby z kazdym sezonem. Na takich zawodnikach powinna byc budowana Wisla.
Bo był za darmo.

Cikos tak samo zostawiałby wolne miejsce, ale przynajmniej jest szybszy i młodszy. I tańszy w utrzymaniu. A kto wie, czy summa sumarum, nie wychodziłoby po podliczeniu pensji i odstępnego na to samo.
Odpowiedz cytując