Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline
#
8142
29.09.2011, 22:57
palikot
napisał(a):
są od niego gorsi
brakuje paru piłkarzy z jajami i tyle... za dużo ciptoków.
dwa mecze i 7 bramek! frajersko straconych. Gdyby w obronie grał Marcelo - Głowacki -Baszczyński, to dzis mielibysmy dwa mecze wygrane 1:0 i 6 pkt
niestety smiali sie z nas angole ze Lamey do nas przychodzi i mieli zupelna racje,jak tu ktos juz napisał Staszek zalatwil Jaliensowi emeryturke kontrakt na 2,5 roku,a czemu nie spróbował Nuneza na lewym skrzydle jako obronca ,on juz chyba grywal na takiej pozycji,i tak w zasadzie zgadzam sie z toba ze brakuje takiej pary jaka mielismy przedtem ,no ale coz nic nie moze wiecznie trwac
kriswisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriswisla
Znajdź inne posty napisane przez kriswisla