Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8140
Stary 29.09.2011, 22:52
AS82 napisał(a):Wyświetl post
,gol na 2-1 ,po ktorym Jaliens sie odsunal ,zostawil pilke co to mialo byc ?
Pewnie byli koledzy obiecali mu piwko po meczu za taka "odsówke"

Mi bardziej podobalo się krycie Jaliensa przy golu na 3-1. Jop wróć.....

el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Legia pewnie się cieszy, a nasi? Jestem bardzo ciekaw, czy Maaskant popędzi im kota, czy nadal będzie "głaskał po główce" mimo kolejnych wp...li
Przy drugim golu nieźle się w**rwil.
Tylko że on najpierw powinien "popędzić kota" samemu sobie za wystawianie z uporem maniaka Jaliensa, a przecież można dać szanse zagrać Bunozie, nie jestem jego fanem, ale slabiej od Holendra nie zagra napewno. Maaskant wbił sobie coś do głowy ze przy Q cala obrona czuje się pewnie i jeszcze próbuje cisnąć ten kit innym, a prawda jest taka że nie umie się przyznać do błedu transferowego i brnie w to g**no dalej.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 29.09.2011 o godz. 23:01.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując