martin_6 napisał(a):

|
Nie ma się co znowu jarać. Hapoel to mocno przeciętna ekipa, jak dla mnie klasy Litexu. Legioniści zagrali niezły mecz i ograli słabszego rywala, chwała im za to, bo różnie w takich meczach bywa, ale bez podniety.
|
oczywiscie ze bez podniety tylko drwale z Odense to tez w zasadzie mocno przecietna druzyna ,a jednak to my gralismy piach a oni strzelali bramki,trzeba prawdzie spojrzeć w oczy i powiedziec sobie ze niestety ale my sie cofamy pomału ,taka Legia chociaz sprobowala zagrac ambitniej do upadlego do ostatniego gwizdka,a ja mam wrazenie ze nasz klub to sobie odpuszcza LE [no moze cos tam sie ugra ] i koncentruje sie bardziej teraz na lidze