Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8138
Stary 29.09.2011, 22:48
Pareiko w tym sezonie jest tragiczny . Wiekszosc goli ktory puszcza to albo sobie wrzuca pilke do bramki ,albo sie od niego odbije ,albo po rekach ,albo pod brzuchem...tragedia . Obrona z Odense zagrala katastrofalnie ,dzis nie bylo duzo lepiej ,gol na 2-1 ,po ktorym Jaliens sie odsunal ,zostawil pilke co to mialo byc ?
Jak na nasze mozliwosci to ta grupa jest bardzo ciezka ,jakbysmy awansowali do LM to nie wiem jaki bysmy mieli bilans bramkowy skoro w dwoch meczach LE tracimy 7 goli.. Niestety trzeba byc realista ,pilkarzami wartymi 500 tys euro ,nie mozna walczyc z pilkarzami wartymi 10 razy tyle
Odpowiedz cytując