Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kask88
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
8137
29.09.2011, 22:45
Ale nie ma się co dziwić że Lamey jest słaby i to bardzo jak to możliwe że taki zawodnik gra w naszej Wisełce przecież on w poprzednim sezonie zagrał 4 słownie cztery mecze w drugiej lidze angielskiej gdzie kolejek jest mnóstwo.
kask88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kask88
Znajdź inne posty napisane przez kask88