Obrona jest faktyczne do chrzanu ostatnio ;/ Nie chciałbym jej totalnie przemeblowywać ale chyba będzie taka potrzeba. Zostawić jedynie Jovanovicia. Ew Chaveza, bo możnaby na nim jeszcze zarobić w przyszłości, choć wątpie ;/
Dać naszego młodego z ME, tego co grał z Koroną. On ma kontuzję teraz nie? Wiecie czy jakaś poważna
