irman napisał(a):

|
Na razie nasz podbój Europy wygląda tak, że po dwóch meczach mamy najgorszy bilans ze wszystkich drużyn grających w LE.
|
i teraz przeanalizuj sobie co będą mówić przez najbliższe dni najwięksi winowajcy: Q, L, D, C! To jest nie do pomyślenia , że takie błędy jak oni popełniają przechodzą bez reakcji w klubie!