Wyświetl pojedynczy post
śledziu
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8135
Stary 29.09.2011, 22:33
irman napisał(a):Wyświetl post
Na razie nasz podbój Europy wygląda tak, że po dwóch meczach mamy najgorszy bilans ze wszystkich drużyn grających w LE.
i teraz przeanalizuj sobie co będą mówić przez najbliższe dni najwięksi winowajcy: Q, L, D, C! To jest nie do pomyślenia , że takie błędy jak oni popełniają przechodzą bez reakcji w klubie!
Odpowiedz cytując