Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2912
Stary 29.09.2011, 22:33
To co się rzuca w oczy w Legii to to, że mają 2-3 dobrych piłkarzy a resztę to piłkarzyki cienkie, ale udaje im się pokazać z dobrej strony jak drużyna gra dobrze. Legia tak niby wygląda dobrze w stosunku do nas, że nie robiła rewolucji kadrowej tak jak my i ma trzon drużyny ten sam od 2-3 lat i teraz te piłkarzyki po prostu są zgrane i tym właśnie zgraniem i chęcią mogą wygrywać. Odense z nami jakąś wielką wirtuozeria nie wygrała, ale miała przede wszystkim drużynę. Taka jest prawda, nie ma się co podniecać wspaniała gra Legii. dzisiaj równie dobrze ten Hapoel mógł ich powieść 3-0 a mogli wygrać sami też z 3-0. Tam wszystko się rozchodzi o dyspozycję dnia drużyny złożonych głównie ze słabych piłkarzyków którzy wznoszą się na wyżyny powalczą i coś ugrają albo zagrają na swoim normalnym poziomie i dostaną w dupę u siebie z Podbeskidziem. Żeby nie było, za dobrych piłkarzy w Legii uważam: Żewłakow, Vrdoljak,Radovic i Ljuboja. Reszta począwszy od Komorowskich, Jędrzejczyków, Rybusów,Borysiuków,Golów, Wawrzyniaków,Kuciaków czy Skabów i innych to są matoły słabe jak barszcz.
Odpowiedz cytując