Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8133
Stary 29.09.2011, 22:28
palikot napisał(a):Wyświetl post
są od niego gorsi

brakuje paru piłkarzy z jajami i tyle... za dużo ciptoków.

dwa mecze i 7 bramek! frajersko straconych. Gdyby w obronie grał Marcelo - Głowacki -Baszczyński, to dzis mielibysmy dwa mecze wygrane 1:0 i 6 pkt
To jest takie .......nie co było gdyby ... wyprzedali całą obronę , i teraz to się będzie odbijać latami , rozumiem jebnie sie czasem transfer za prawie fri raz na jakiś czas , no ale ....a Lamey Q , Diaz to ....a jakaś pomyłka , w LE się gra zapierdala a nie stoi.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując