palikot napisał(a):

są od niego gorsi 
brakuje paru piłkarzy z jajami i tyle... za dużo ciptoków.
dwa mecze i 7 bramek! frajersko straconych. Gdyby w obronie grał Marcelo - Głowacki -Baszczyński, to dzis mielibysmy dwa mecze wygrane 1:0 i 6 pkt
|
To jest takie .......nie co było gdyby ... wyprzedali całą obronę , i teraz to się będzie odbijać latami , rozumiem jebnie sie czasem transfer za prawie fri raz na jakiś czas , no ale ....a Lamey Q , Diaz to ....a jakaś pomyłka , w LE się gra zapierdala a nie stoi.