Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
Od: 10.2009
Offline
#
2908
29.09.2011, 22:19
laurence
napisał(a):
żal pisać ale Legia naprawdę w drugiej połowie zagrała zajebiście. Parli do przodu z taką konsekwencją
jakiej dawno nie widziałem u polskiej drużyny
.
Ja widziałem w meczu Legii z Spartakiem Moskwa
Squirtle88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Squirtle88
Znajdź inne posty napisane przez Squirtle88