Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2908
Stary 29.09.2011, 22:19
laurence napisał(a):Wyświetl post
żal pisać ale Legia naprawdę w drugiej połowie zagrała zajebiście. Parli do przodu z taką konsekwencją jakiej dawno nie widziałem u polskiej drużyny.
Ja widziałem w meczu Legii z Spartakiem Moskwa
Odpowiedz cytując