Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8130
Stary 29.09.2011, 22:19
dzollo napisał(a):Wyświetl post
Na Chaveza też mieliśmy tylko 60% kasy
A tak na poważnie z Chavezem to jeszcze pół biedy, natomiast Jaliens i Lamey irytują mie od samego początku.
Pół biedy ale gubi krycie ,jest wolny i przegrywa praktycznie wszystkie główki to na .... taki zawodnik ,wogule to oni wszyscy wygladaja jakby im czegos brakowalo,kondycja brak porozumienia w linii defensywnej po prostu katastrofa,juz ....a nie wiadomo kim grac w tej obronie
Odpowiedz cytując