Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien
Offline
#
8130
29.09.2011, 22:19
dzollo
napisał(a):
Na Chaveza też mieliśmy tylko 60% kasy
A tak na poważnie z Chavezem to jeszcze pół biedy, natomiast Jaliens i Lamey irytują mie od samego początku.
Pół biedy ale gubi krycie ,jest wolny i przegrywa praktycznie wszystkie główki to na .... taki zawodnik ,wogule to oni wszyscy wygladaja jakby im czegos brakowalo,kondycja brak porozumienia w linii defensywnej po prostu katastrofa,juz ....a nie wiadomo kim grac w tej obronie
kriswisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kriswisla
Znajdź inne posty napisane przez kriswisla