Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2907
Stary 29.09.2011, 22:18
laurence napisał(a):Wyświetl post
żal pisać ale Legia naprawdę w drugiej połowie zagrała zajebiście. Parli do przodu z taką konsekwencją jakiej dawno nie widziałem u polskiej drużyny.
Tak, brawo dla nich, no i przynajmniej tam grają jacyś Polacy.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując