Marszałek napisał(a):

|
Bo jakoś od południa wszyscy spodziewali się czwórki z tyłu. Tak więc nie jest źle. Zgodnie z planem. A to,że nie mamy obrony było wiadomym od dawna,dawien dawna. Dokładnie od kiedy okazało się,że nie ma kasy na lepszego obrońce niż Chavez. Bo z Chavezem to my możemy się z GKS-em Bełchatów kopać. Zaskoczenia nie było.
|
Na Chaveza też mieliśmy tylko 60% kasy

A tak na poważnie z Chavezem to jeszcze pół biedy, natomiast Jaliens i Lamey irytują mie od samego początku.