Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8128
Stary 29.09.2011, 22:14
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Bo jakoś od południa wszyscy spodziewali się czwórki z tyłu. Tak więc nie jest źle. Zgodnie z planem. A to,że nie mamy obrony było wiadomym od dawna,dawien dawna. Dokładnie od kiedy okazało się,że nie ma kasy na lepszego obrońce niż Chavez. Bo z Chavezem to my możemy się z GKS-em Bełchatów kopać. Zaskoczenia nie było.
Na Chaveza też mieliśmy tylko 60% kasy
A tak na poważnie z Chavezem to jeszcze pół biedy, natomiast Jaliens i Lamey irytują mie od samego początku.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując