Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8127
Stary 29.09.2011, 22:13
HEDu napisał(a):Wyświetl post
jak najszybciej pokupować obrońców i stawiać na Jovanovica. Jaliens z Lameyem ostatecznie pokazali że mogą starczyć na słabsze zespoły ligowe i nic więcej - czyli rezerwa.
Ehh obrony nie mamy od półtora roku , na dzień dzisiejszy to potrzeba nam 3 obrońców , Marko to prefessor przy pepilku Q.

Sobolewski to on sie nadje na Polską ligę, Nunez , jeśli Maaskant każe mu grać to gra , chłop idzie do przodu i coś ciągnie tę grę , Kirm jest za słaby , Iliev nie ma z kim grać , o obronie już powiedziałem , nie no druzyny nie da śie zbudować w dwa okienka , no ale ile mamy sie jeszcze łudzić , 4 obrońców którzy grają jakby grali 1 raz ja .......e....
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując