HEDu napisał(a):

|
jak najszybciej pokupować obrońców i stawiać na Jovanovica. Jaliens z Lameyem ostatecznie pokazali że mogą starczyć na słabsze zespoły ligowe i nic więcej - czyli rezerwa.
|
Ehh obrony nie mamy od półtora roku , na dzień dzisiejszy to potrzeba nam 3 obrońców , Marko to prefessor przy pepilku Q.
Sobolewski to on sie nadje na Polską ligę, Nunez , jeśli Maaskant każe mu grać to gra , chłop idzie do przodu i coś ciągnie tę grę , Kirm jest za słaby , Iliev nie ma z kim grać , o obronie już powiedziałem , nie no druzyny nie da śie zbudować w dwa okienka , no ale ile mamy sie jeszcze łudzić , 4 obrońców którzy grają jakby grali 1 raz ja .......e....