|
co by im nie powiedzieć, to oni przynajmniej wiedzą, kiedy pompować balon, żeby było dobrze... a u nas jak nie ma ligi mistrzów, to nie ma niczego... wiecznie załamani psychicznie, na trybunach 13 tysiecy, bo obrażeni, a w Warszawce czy Poznaniu, to chodzą kręcą balon farci się i idzie... a u nas jak zawsze, lament i płacz na trybunach nieliczni a na boisku dziewczyny...
dzisiaj 0 charakteru...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|