Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5564
Stary 29.09.2011, 22:01
Chcialbym tylko aby kazdy w swoich ocenach byl konsekwentny. Dziwny trafem jak Wisla eliminowala Litex, wygrywala z Lechem, Apoelem to Maaskant byl swietny, bo wybral fantastyczna taktyke, swietnie ustawil zespol. Natomiast gdy Wisla gra tak, ze nie da sie na jej gre patrzec - wtedy winni sa pilkarze, a Maaskant jest swiety. Jak jest dobrze, to zasluga trenera. Jak zle to wina zawodnikow. Ciekawe.
Odpowiedz cytując