|
Chcialbym tylko aby kazdy w swoich ocenach byl konsekwentny. Dziwny trafem jak Wisla eliminowala Litex, wygrywala z Lechem, Apoelem to Maaskant byl swietny, bo wybral fantastyczna taktyke, swietnie ustawil zespol. Natomiast gdy Wisla gra tak, ze nie da sie na jej gre patrzec - wtedy winni sa pilkarze, a Maaskant jest swiety. Jak jest dobrze, to zasluga trenera. Jak zle to wina zawodnikow. Ciekawe.
|