Wyświetl pojedynczy post
wwf
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków - Złoty Wiek

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5562
Stary 29.09.2011, 21:54
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Zagraliśmy otwartą piłkę z głupim Odense - jak to się skończyło widzimy.Co by z nami zrobiło dzisiaj Twente gdybyśmy zagrali radosny futbol aż strach się bac...
Gdzie ty widziałeś otwartą piłkę z Odense.

Wyszliśmy z 2 defensywnymi. Nunez nie potrafi nic zagrać do przodu. Sobolewski nawet nie przejdzie połówki.
W pierwszej połowie nie istniejemy na boisku bo drużyna cały czas uważa żeby nie stracić bramki. Mecz jest nudny bo Maaskant ma zasadę że musi zagrać na zero z tyłu. Tracimy bramkę i dopiero na 2 połowę wychodzimy bez kalkulowania i gramy do przodu.

Mecz kończy się jak się kończy. Natomiast ja uważam że gdybyśmy wyszli od początku z takim nastawieniem jak w 2 połowie to z Odense byśmy wygrali 3-1.


Ja ciągle będę powtarzał. Jak mają wierzyć w wygraną zawodnicy , skoro sam trener nie wierzy i nie potrafi zaryzykować.
Jak mają wierzyć w swoje umiejętności skoro sam trener w nich nie wierzy.

Maaskant jest po prostu słabym trenerem. On myśli że zrobił mistrzostwo polski to go tu będą nosić na rękach przez kolejne 5 lat. Ale Wisła to nie jakiś NEC Breda czy inne RBC Roosendaal gdzie po jednym awansie z 2 do 1 ligi trener ma duży kredyt zaufania i czas na spokojną pracę. Tutaj jest Wisła Kraków i my mamy grać ofensywnie i ładnie. Eliminacje Ligi Mistrzów się skonczyły czas, zacząć żyć czymś nowym.
Ostatnio edytowane przez wwf : 29.09.2011 o godz. 22:01.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
Odpowiedz cytując