FraMat napisał(a):

|
Rosomak otrzymał bana, bo najprawdopodobniej nie przeczytał regulaminu forum, o czym świadczą jego pretensje do modów za ostrzeżenia. Nie jest to ban permanentny więc Rosomak wróci, jesli się za zbanowanie nie obrazi.
|
Rosomak zapewne się nie obrazi bo nie wydaje się aby dotknąć go miała głupota.
Natomiast zapewne się zastanowi czy warto dzielić się logicznymi przemyśleniami w miejscu, które kiedyś służyło wyrażaniu wolnej myśli a teraz stało się tępym i ślepym egzekwowaniem regulaminu. Ta właśnie ciasnota umysłowa spowodowała, że tak mało jest tu ludzi chcących cokolwiek sensownego napisać.
Użerajcie się zatem (Modzi) z masowym pokemoństwem flekując starych lub skutecznie ich zniechęcając. Wszak rozsądnych osób zostało tu trzy, no cztery, góra dziesięć w porywach do piętnastu.