Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2753
Stary 29.09.2011, 21:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Rosomak otrzymał bana, bo najprawdopodobniej nie przeczytał regulaminu forum, o czym świadczą jego pretensje do modów za ostrzeżenia. Nie jest to ban permanentny więc Rosomak wróci, jesli się za zbanowanie nie obrazi.
Rosomak zapewne się nie obrazi bo nie wydaje się aby dotknąć go miała głupota.
Natomiast zapewne się zastanowi czy warto dzielić się logicznymi przemyśleniami w miejscu, które kiedyś służyło wyrażaniu wolnej myśli a teraz stało się tępym i ślepym egzekwowaniem regulaminu. Ta właśnie ciasnota umysłowa spowodowała, że tak mało jest tu ludzi chcących cokolwiek sensownego napisać.
Użerajcie się zatem (Modzi) z masowym pokemoństwem flekując starych lub skutecznie ich zniechęcając. Wszak rozsądnych osób zostało tu trzy, no cztery, góra dziesięć w porywach do piętnastu.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując