|
Obawiam się,że Jaliens nadal będzie pewniakiem do gry na stoperze w pierwszym składzie,Robert powie,że nie można obwiniać jednego zawodnika itp.Dla mnie Bunoza nie jest gorszy przynajmniej miałby szanse w walce z Janko w powietrzu.
Nie wiem czemu RM nie stawia na Dragana facet jest lepszy niz Diaz szybszy i mniej błędów popełnia.
|