WislaOnly napisał(a):

|
A 1 bramka to co? Nie patrzmy na bramki na 3 czy 4-1 bo one nic nie zmieniają. Najważniejszą bramkę zawalił, zawalił też bramkę bardzo ważną z Apoelem. W niedziele powinien zagrać zmiennik, bo poleci fala krytyki na niego.
|
Pierwszą bramkę zawalili obrońcy bo nie pokryli zawodnika Twente. Przy tej sytuacji Pareiko nie miał praktycznie szans na skuteczną interwencję. Sparował piłkę intuicyjnie i to wszystko co mógł zrobić w tej sytuacji. Irytuje, że już któryś raz z kolei Jaliens z Chavezem nie potrafią się dogadać z kryciem we własnym polu karnym i co stały fragment gry naszych przeciwków (czy europuchary czy liga) to można drżeć o stratę bramki.