Wyświetl pojedynczy post
Colin
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8120
Stary 29.09.2011, 21:43
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
A 1 bramka to co? Nie patrzmy na bramki na 3 czy 4-1 bo one nic nie zmieniają. Najważniejszą bramkę zawalił, zawalił też bramkę bardzo ważną z Apoelem. W niedziele powinien zagrać zmiennik, bo poleci fala krytyki na niego.
Pierwszą bramkę zawalili obrońcy bo nie pokryli zawodnika Twente. Przy tej sytuacji Pareiko nie miał praktycznie szans na skuteczną interwencję. Sparował piłkę intuicyjnie i to wszystko co mógł zrobić w tej sytuacji. Irytuje, że już któryś raz z kolei Jaliens z Chavezem nie potrafią się dogadać z kryciem we własnym polu karnym i co stały fragment gry naszych przeciwków (czy europuchary czy liga) to można drżeć o stratę bramki.
Colin McRae[*] Żegnaj Mistrzu. Teraz pewnie ścigasz się z Ryśkiem i Januszem pilotowany przez "Beefa" po niebiańskich OSach...

"Heroes don't die, they just move on to the next stage"
Odpowiedz cytując