Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
manolo1906
Member
Od: 04.2011
Offline
#
8116
29.09.2011, 21:29
Q quo vadis?
Przestań skakać krakowiaczka w polu karnym i machać rękami.
Lider obrony?...
manolo1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do manolo1906
Znajdź inne posty napisane przez manolo1906