Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8108
Stary 29.09.2011, 21:15
irman napisał(a):Wyświetl post
Taką chujnię jak w Nikozji, z Odense czy Twente równie dobrze mógłby zagrać Górnik Adasia Nawałki budowany za pięć razy mniejszą kasę.
Tylko jakimś dziwnym trafem(spisek?) - ani jemu ani Górnikowi nie będzie to dane.Ale gdyby było to na bank po 2 meczach 6 punktów a nawet nie 6 bo LM by Górnik miał
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując