irman napisał(a):

|
Taką chujnię jak w Nikozji, z Odense czy Twente równie dobrze mógłby zagrać Górnik Adasia Nawałki budowany za pięć razy mniejszą kasę.
|
Tylko jakimś dziwnym trafem(spisek?) - ani jemu ani Górnikowi nie będzie to dane.Ale gdyby było to na bank po 2 meczach 6 punktów a nawet nie 6 bo LM by Górnik miał
