thespecialone napisał(a):

|
smutna prawda - Wisła i legia nie uzbierają razem tylu punków w grupie co Lech w tamtym sezonie
|
To było jasne dla każdego kto się piłką interesuje choćby 2 lata. Lech dostał prezent od losu w postaci Juve i MC - drużyn dla których LE to było karne zesłanie - taki ostatni trening Jagi. My i Legia dostaliśmy drużyny dla których ten puchar to jest coś.