Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8102
Stary 29.09.2011, 21:06
KRIS22 napisał(a):Wyświetl post
Diaz - piłkarz tak krytykowany własnie ale ja uważam ze on nie powinien grać na lewej obronie tylko na środku gdzie rozegrał najlepszy mecz w meczu z Barceloną u nas ( 1-0 ) albo ewentualnie jako defensywny pomocnik gość jako lewy obrońca sobie zupełnie nie radzi gubi krycie , łamie linie spalonego jak choćby w rewanżu z Apoelem.
tak sie zastanawiam czemuż to Nunez nie moglby zagrać na lewej obronie skoro na tej pozycji został zauważony w Argentynie ?
można by ich zamienić z Diazem pozycjami i może by to lepiej wyglądało ale u Maskaanta takie cos nie przejdzie - on na sztywno przypisuje graczy do pozycji i ma klapki na oczach
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując