Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8101
Stary 29.09.2011, 21:03
Po pierwszej bramce nasunęła mi się analogia z golem Kałużnego w Saragossie, od razu pomyślałem sobie "oby tylko nie skończyło się tak jak wtedy"...

http://www.youtube.com/watch?v=05tPcRynk0o
Ostatnio edytowane przez Usulovski : 29.09.2011 o godz. 21:06.
Odpowiedz cytując