Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Usulovski
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
8101
29.09.2011, 21:03
Po pierwszej bramce nasunęła mi się analogia z golem Kałużnego w Saragossie, od razu pomyślałem sobie "oby tylko nie skończyło się tak jak wtedy"...
http://www.youtube.com/watch?v=05tPcRynk0o
Ostatnio edytowane przez Usulovski : 29.09.2011 o godz. 21:06.
Usulovski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Usulovski
Znajdź inne posty napisane przez Usulovski