|
Dziwne bo pomimo wyniku 4:1 to różnicę klas bardziej widać w meczu Legii z Hapoelem . Wisła ma skandaliczna obronę i przynajmniej 3 bramki to juniorskie błędy natomiast w grze do przodu nawet przyzwoicie wyglądaliśmy . Natomiast Haopel z Legia gra w dziada na całej szerokości i długości boiska . Poziom polskiej piłki jest zatrważający .
|