TymonPRO napisał(a):

Być może jest w tym odrobina prawdy co piszesz ale zadam proste pytanie
Kto lepszy na jego miejsce No właśnie
|
Swoim postem nie wyrażałem chęci zwalniania Maaskanta, bo rzeczywiście niełatwo jest znaleźć dobrego trenera (zwłaszcza na naszą kieszeń). Miałem na myśli fakt, że czas najwyższy zacząć obiektywnie oceniać Roberta, biorąc pod uwagę wszystkie jego wady i zalety oraz zdać sobie sprawę, że nie jest szkoleniowcem, który wyprowadzi nas z czarnej d..py. Chyba, że nagle diametralnie zmieni swoje podejście do pracy i energię poświęcaną parciu na szkło poświęci ostrej pracy z zespołem.