wolfy napisał(a):

Jak jełop ma podpisany kontrakt to będzie nas prześladował do jego końca. Bo jest jełopem i nikt mu nie da więcej niż my.
A jak mamy na transfery kilkaset tysięcy euro a na kontrakt max trzysta, to wybacz, ale żaden poważny gracz nawet na nas nie spojrzy.
Na jakim świecie Ty żyjesz?
|
A jacy to poważni gracze z Nikozji zremisowali z Szachtarem? Manduca? Czy też może Poursaitidis?
Gramy na chybił trafił...