Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8094
Stary 29.09.2011, 20:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jak jełop ma podpisany kontrakt to będzie nas prześladował do jego końca. Bo jest jełopem i nikt mu nie da więcej niż my.
A jak mamy na transfery kilkaset tysięcy euro a na kontrakt max trzysta, to wybacz, ale żaden poważny gracz nawet na nas nie spojrzy.
Na jakim świecie Ty żyjesz?
A jacy to poważni gracze z Nikozji zremisowali z Szachtarem? Manduca? Czy też może Poursaitidis?
Gramy na chybił trafił...
Odpowiedz cytując