Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8092
Stary 29.09.2011, 20:49
Kilka przemyśleń po dzisiejszym meczu i ostatnim z Ruchem zwłaszcza obrona w Wiśle na obecną chwile nie istnieje tracimy 2 gole z przeciętną Flotą 2 z Ruchem u siebie a teraz 4 z Twente i dochodzi jeszcze 3 z Odense tylko cudem nie straciliśmy bramki z Bełchatowem bo mieli okazje ale oni grają teraz taką padake że szkoda gadać.

Personalnie to widzę to tak :
Jaliens - nie pamiętam 1 (słownie jednego jego super albo nawet dobrego występu) piłkarz który miał być profesorem w naszej obronie jest największym rozczarowaniem dzisiejszy mecz przelał czarę goryczy co do jego osoby nie chce go widzieć na boisku w meczu z Legią spokojnie może za niego zagrać ktoś z dwójki Bunoza albo Czekaj ( na pewno gorszych błędów n ie popełni).
Lamey - tutaj nie ma sie co rozpisywać gość do w...........a z Wisły w trybie natychmiastowym.
Chavez - gość ma wyraźny spadek formy ale on ma potencjał do lepszej gry co pokazał na początku tego i ubiegłego sezonu ciekawe z czego to wynika dzisiaj dał sie wyprzedzić jak dziecko przy bramce na 2-1.
Diaz - piłkarz tak krytykowany własnie ale ja uważam ze on nie powinien grać na lewej obronie tylko na środku gdzie rozegrał najlepszy mecz w meczu z Barceloną u nas ( 1-0 ) albo ewentualnie jako defensywny pomocnik gość jako lewy obrońca sobie zupełnie nie radzi gubi krycie , łamie linie spalonego jak choćby w rewanżu z Apoelem.

Na chwilę obecną takim prawdziwym obroncą można nazwać tylko Marka Jovanovica gość przerasta resztę o głowe jest zadziorny pewny w defensywie i potrafi sie włączyć do akcji ofensywnej.

To tyle spostrzeżeń o pomocy i ataku sie nie bedę rozpisywał bo akurat te formacje zagrały dzisiaj na przyzwoitym poziomie zwłaszcza pacząc z kim graliśmy i to na wyjeździe.

Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Wisełki pamiętajcie !!
Dumny po zwycięstwie , Wierny po porażce zawsze z Wisłą.
Odpowiedz cytując